Master Converter

Birim dönüştürme programı
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü - 15 $
  • Boyut 1,39 MB
  • Version 2.9
  • Dil İngilizce
  • Firma Savard Software
Master Converter, birimleri birbirleri arasında dönüştürmenizi sağlayan bir programdır. Program dünya üzerinde bilinen ve bilimsel olarak kabul görmüş her birimi tanır ve dönüştürme işlemini gerçekleştirebilir. Program ile bir birimi türev ve benzeri ter
Master Converter, birimleri birbirleri arasında dönüştürmenizi sağlayan bir programdır. Program dünya üzerinde bilinen ve bilimsel olarak kabul görmüş her birimi tanır ve dönüştürme işlemini gerçekleştirebilir. Program ile bir birimi türev ve benzeri ter türlü birime dönüştürebilirsiniz.

Program 42 kategoride ve 800 'ün üzerinde birimi tanır ve dönüştürme işlemini gerçekleştirebilir. Programa ayrıca sizlerde kendi belirlediğiniz birimleri tanıta bilir ve dönüştürme işlemleri yapabilirsiniz. Program içerisinde çok fazla kategori ve birim olduğundan dönüştürme işlemi yapmak istediğiniz birimleri arama bölümünden aratarak hızlı bir şekilde bulabilirsiniz. Yaptığınız dönüştürme işemleri program hafızasında tutulur ve dilediğinizde tekrar bakabilirsiniz.

Program kullanışlı ve basit bir arayüze sahiptir. Programın görsel arayüzünü özelleştirebilirsiz.

Not : Programın deneme sürümüdür. Bu sebepten kullanımda veya kullanım süresinde kısıtlamalar ile karşılaşabilirsiniz. Programın lisanslı versiyonuna 15$ 'a sahip olabilirsiniz.
Daha Fazla Göster
Master Converter indir